|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore B
|
Sean Kelly, Jasmin Cohen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Heath Collie, Alison Olander
|
Race 1 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Ben Allen, Amanda Lee
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Cara Callum, Damien Daley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Emma Scott, Peter Scott
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Shannon Habler, Cameron Habler
|
Race 2 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Jannah Lovell, Andrew Towns
|
Race 2 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Olivia Cottrill, Shane Edmonds
|
Race 2 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy WHITE
|
Kimberley Gittoes, Matthew Gittoes
|
Race 2 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) B
|
Matthew Clarke, Patrice Robertson
|
Race 2 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Jasmine Mccarty, Robert Pade
|
Race 2 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Annie Luke, Tim Altman
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Maroubra SLSC |
Maroubra B
|
Jodie Baker, Blake Francis
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Jannene Harker, Brett Monaghan
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Kelly Burton, Marika Mcmahon
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
Jo Whatley, Pat Purcell
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Julian Norton-smith, Camilla Murphy
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Natalie Rayner, Nathan Baggaley
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Maroubra SLSC |
Maroubra D
|
Holly Heussner, Kane Heussner
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal GOLD
|
David Wilkie, Kate Mcnamara
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
City of Perth SLSC |
City of Perth C
|
Clare Edwards, Stephen Hopkins
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Carl Henderson, Kim Low
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow A
|
Michael Locke, Penny Locke
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Seaspray SLSC |
Seaspray A
|
Carolyn Ronchi, Ernie Ronchi
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Lisa Brown, Andrew Hatcher
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Josie Riakos, Geoff Hall
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Sean Nolan, Sharlene Kelly
|
Race 1 |
0 |
|
9 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise 1
|
Glen Pickering, Josie Pickering
|
Race 1 |
0 |
|